Засідання Експертної Ради ГО «Народна Україна»

Засідання Експертної Ради ГО «Народна Україна»

     25 грудня відбулося чергове засідання Експертної Ради ГО «Народна Україна» за участю керівництва організації.

     На порядку денному були розглянуті питання:

     – щодо порушення конституційних та громадянських прав вкладників банку, які звернулися у грудні поточного року до громадської приймальні ГО «Народна Україна»;

     – стосовно надання об’єктивної правової оцінки діям щодо введення тимчасової адміністрації та ліквідації банку.

     Експертною радою було вирішено залучити незалежних фінансових та юридичних консультантів задля вивчення доцільності та правомірності прийняття рішення про введення тимчасової адміністрації та ліквідацію банку. А також, у термін до 15 січня 2016 року, запропонувати спільний план дій та подальшої співпраці ГО «Народна Україна», незалежних фінансових і юридичних консультантів та вкладників з метою відновлення порушених конституційних і громадянських прав постраждалих вкладників банківської установи.

    «Один з найголовніших напрямів роботи нашої організації – поновлення порушених гарантованих законом прав, свобод та інтересів фізичних осіб, прав та інтересів юридичних осіб, інтересів держави. Об’єднуючи зусилля з громадянами, які прагнуть справедливості, які не стоять осторонь важливих суспільних процесів, ми йдемо до сильного, правового громадянського суспільства», – наголошує голова ГО «Народна Україна» Костянтин Олександрович Гусев.

Громадська організація «Народна Україна»

Написано Народна Україна

Загрузка...

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *