Які новорічні розваги вибрати для дітей від 2-х років?

Які новорічні розваги вибрати для дітей від 2-х років?

Новий рік на носі і вже проходять новорічні вистави у всіх будинках культури та концертних залах; дитину можна повести в театр, цирк, дельфінарій. Словом, вибір просто величезний.

Дитячий психолог Березня Юдіна вважає, що насамперед потрібно орієнтуйтеся на вік дитини.

В 2-3 роки

В цьому віці дуже легко налякати дітей. Вони можуть розплакатися, побачивши аніматорів в костюмах незнайомих або негативних казкових героїв (скомороха, вовка чи баби-яги). Крім того, врахуйте, що діти в цьому віці швидко стомлюються від однотипного заняття. Тому водити хоровод з Дідом Морозом і навіть танцювати з Машею з мультика “Маша і Ведмідь” їм буде цікаво не більш як півгодини.

Важливо, щоб наприкінці заходу діти отримали солодкі подарунки, адже для них Дід Мороз цей чарівник, який нагороджує дітей за хорошу поведінку подарунками.

У 3-6 років

У цьому віці більшу частину часу діти проводять у грі. Тому довгі театралізовані вистави їм не підходять. Для дітей цієї категорії важливо, щоб їх заманювали вистави, щоб вони були учасниками чарівництва – тобто, щоб з ними грали. Такі інтерактивні вистави сьогодні – не рідкість.

Тільки дізнайтеся, як саме буде проходити захід. У концертних залах, коли казкові герої знаходяться на сцені і лише зрідка спускаються в зал, у процес вони набирають дітей з перших рядів. І якщо вам не вдасться придбати такі квитки, будьте готові, що після півгодинного вистави, ваша дитина в кращому випадку занудьгує, а в гіршому – засмутиться, що його не вибрав Дід Мороз в помічники.

Ідеальним варіантом новорічної ялинки для таких дітей буде інтерактивний спектакль з “Фіксіками”, “Лунтіком”, “Барбоскіними” і “Машею і Ведмедем”, які будуть ходити серед дітей. А всі дії будуть проходити не на сцені, а навколо ялинки, і діти зможуть у будь-який момент підійди до найбільш вподобаної групи, де їх улюблений персонаж буде проводити гру, конкурс або показувати фокуси.

В 6-10 років

У цьому віці у дітей вже сформувалися смаки. При цьому, казки про Колобка чи Бабу-Ягу вони вважають “занадто дитячими”. Таких дітей краще водити на вистави з сучасними героями мультфільмів “Холодне серце”, “Льодовиковий період” тощо.

Діти на “Ура!” сприймуть насичені сюжети, в яких будуть пірати, шпигуни, чари і магія. Оптимальний варіант – якщо на виставі будуть хімічні і фізичні досліди, а після концертної частини дитину чекатимуть майстер-класи, де він виготовить собі ялинкову іграшку, шоколадного Діда Мороза або новорічний подарунок для мами і тата.

За матеріалами: “Вести

Написано Народна Україна

Загрузка...

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *