Виникли проблеми під час зняття авто з обліку.

  Виникли проблеми під час зняття авто з обліку. Авто було взято у кредит, я користуюсь ним за довіреністю. Для того щоб зняти авто з обліку, яке було у кредиті, необхідно пред’явити довідку банку про повне погашення кредиту, кредитний договір тощо. У мене цих документів немає, у власника також. Намагалась зв’язатися з банком, щоб отримати ці документи, але банк ліквідовано, є правонаступник. Правонаступник, на моє звернення надав інформацію, що у них немає інформації щодо даного кредиту, тобто він уже погашений. Але як мені без договору та без необхідної довідки зняти авто з обліку?

    Відповідно статті 52-1 Закону України “Про систему гарантування вкладів фізичних осіб” (Надалі – Закон), уповноважена особа Фонду забезпечує належне оформлення, упорядкування та зберігання усіх, у тому числі фінансово-господарських, документів неплатоспроможного банку протягом ліквідаційної процедури.

   До завершення ліквідації неплатоспроможного банку уповноважена особа Фонду зобов’язана забезпечити збереженість архівних документів неплатоспроможного банку і передати їх на зберігання до Національного банку України.

    Національний банк України зобов’язаний прийняти документи неплатоспроможного банку на зберігання по мірі їх подання уповноваженою особою Фонду.

  Враховуючи вищевикладене, Вам потрібно письмово звертатися до Національного банку України про отримання копії кредитного договору. Після його отримання, та у разі сплати по кредитному договору усієї суми грошових коштів (кредиту) Ви зможете зняти з обліку авто.

   У разі неотримання кредитного договору з тих чи інших підстав, потрібно звертатися з позовною заявою до суду.

Написано Народна Україна

Загрузка...

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *