Вийшов у світ альбом фотографій «Всі ми діти твої, Україно»

Вийшов у світ альбом фотографій «Всі ми діти твої, Україно»

Радник Голови Президії Громадської організації “Народна Україна” із зовнішньо-економічної діяльності та налагодження зв’язків з КНР, представник проекту «Китай-Україна» Лю Юйдань взяв участь у презентації альбому світлин “Всі ми діти твої, Україно”, автором якого є народний художник України Володимир Козюк. Презентація відбулася в м. Вінниці.

В альбомі представлено українців як націю: позитивних, вродливих, чесних, справедливих, саме таких, за якими майбутнє України. Також в альбомі є світлини найвродливіших жінок і дівчат нашої країни. Альбом налаштовує на позитивну хвилю впевненості у своїх силах, пам’яті роду і прагнення подолати всі перепони до світлої мети. Саме тому основними ознаками вибору світлин з його масштабного творчого доробку стали вишиванка і посмішка.

Володимир Козюк – народний художник України, відомий фотограф, колекціонер і меценат, який проявляє свою громадську патріотичну позицію, шану до людей, історії та мистецьких традицій Поділля. Художник покладає багато зусиль на пізнання краю, відправляючись у численні дослідницькі та мистецькі експедиції, з яких привозить етнологічні відкриття, унікальні взірці народного мистецтва, живописні етюди та фотографії. Він є переможцем конкурсу на звання «Людина року» в номінації «Діяч культури і мистецтв», неодноразовий переможець загальноміського конкурсу «Покровитель культури». Встановив десять Національних рекордів України, автор більше сотні мистецьких заходів обласного, всеукраїнського, міжнародного рівня, провів низку заходів, всеукраїнського та міжнародного значення в галузі культури, представляв Україну на міжнародному форумі у Китаї серед 84 країн світу.

У презентації Альбому взяли участь голова Вінницької облдержадміністрації Валерій Коровій, перший заступник голови Вінницької обласної Ради Людмила Щербаківська, міський голова Вінниці Сергій Моргунов, народний депутат України Сергій Кудлаєнко, депутати Вінницької обласної Ради Людмила Станіславенко та Жанна Дмитренко, Лю Юй Дань, виконавчий директор Національного конкурсу «Міс Україна» Ірина Копаниця, Міс Україна-2016 Олександра Кучеренко, директор Національного проекту «Книга рекордів України» Олег Іваненко, представники міністерства культури та інші.

Вихід у світ альбому «Всі ми діти твої, Україно» – це справжня подія для всієї України.

Написано Народна Україна

Загрузка...

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *