Відбулась чергова зустріч вкладників АТ “ЄВРОГАЗБАНК” з представниками ГО “Народна Україна”

Відбулась чергова зустріч вкладників АТ “ЄВРОГАЗБАНК” з представниками ГО “Народна Україна”

    У приміщенні АТ «Єврогазбанку» 7 листопада 2015 року відбулася чергова робоча зустріч Голови громадської організації «Народна Україна» Костянтина Олександровича Гусева з Уповноваженою особою на ліквідацію АТ «Єврогазбанк» Романом Оберемком та вкладниками зазначеної фінансової установи. Сторони обговорили низку питань щодо процедури повернення коштів вкладникам та окреслили основні завдання, які ініціатори та учасники зустрічі, будуть реалізовувати у найближчий час.

   Зі слів ліквідатора банку Романа Оберемка, сім’я власника банку Олексія Івченка, приблизно за рік до введення тимчасової адміністрації у банк, розпочала операцію щодо виведення активів з АТ «Єврогазбанк». І на момент введення тимчасової адміністрації у банк, найліквідніші активи, що перебувають у власності банку, знаходяться у заставі під рефінансування отримане від НБУ.

  Суттєвою проблемою є й те, що суди затягують розгляд справ з повернення незаконно виведених активів банку. Оскільки, ініціювання процедури повернення незаконно виведених активів банку, в нашій країні, безпрецедентна справа. Більшість суддів просто бояться приймати рішення за такими справам.

   До всього додається й те, що постійно відбувається заниження вартості активів, що знаходяться у заставі.

   Зважаючи на всі вищезазначені проблеми, з ініціативи Костянтина Олександровича Гусева, було запропоновано найближчим часом організувати ініціативну групу АТ «Єврогазбанк», яка спільно з фахівцями організації та працівниками банку, допоможуть постраждалим громадянам повернути втрачені кошти. Він окреслив основні механізми та способи правового врегулювання даної ситуації, серед яких – організація спільних звернень до представників влади та правоохоронних органів. Але, підкреслив, що головне в цій справі – це активність всіх зацікавлених учасників процесу.

  Варто зазначити, що завдяки діяльності ГО «Народна Україна», за короткий час, вже були отримані низка рішень Господарського та районних судів м. Києва про стягнення заборгованості з боржників АТ «Європейський Газовий Банк»

Написано Народна Україна

Загрузка...

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *