Власник GML Capital Пінтер купив Комерційний індустріальний банк

Власник GML Capital Пінтер купив Комерційний індустріальний банк

Британський бізнесмен і власник GML Capital LLP (Велика Британія) Стефан Пол Пінтер купив 100% акцій Комерційного індустріального банку (КІБ, Київ).

Про це сказано в повідомленні прес-служби банку, передають Українські Новини.

“ComInBank, повідомляє, що пан Стефан Пінтер, міжнародний інвестор, який базується в Лондоні й спеціалізується на інвестиціях у ринки, що розвиваються, завершив угоду з придбання ПАТ “Комерційний Індустріальний Банк”, викупивши 100% акцій банку після одержання дозволу від НБУ”, – заявляють у банку.

Головними стратегічними цілями нового власника банку є розвиток можливостей фінустанови з обслуговування підприємств малого й середнього бізнесу й підприємців в Україні, впровадження сучасних банківських продуктів для прискорення розвитку економіки України.

Також особлива увага буде приділена підвищенню ефективності й прибутковості діяльності банку.

“Мене приємно дивують деякі останні тренди в напрямку до реальних реформ економіки України, зокрема у фінансовому секторі. У мене оптимістичний погляд на перспективи зростання економіки України в найближчі роки”, – зазначає Пінтер.

Він вважає, що двигуном динамічного зростання в Україні буде підприємництво.

“Середні й малі підприємства можуть залучити значний невикористаний людський капітал в Україні, а також скористатися перевагами й можливостями міжнародної торгівлі із країнами Європейського Союзу й іншими країнами-сусідами. З мого власного досвіду я знаю, що досить часто в країнах, що розвиваються, підприємці й невеликі компанії не одержують якісного обслуговування від банків, які могли б стати справжніми партнерами для своїх клієнтів. У зв’язку з тим, що багато банків пішли з ринку в Україні, я бачу унікальну можливість залучити нових клієнтів і запропонувати їм якісні банківські послуги”, – розповів Пінтер.

Стефан Пол Пінтер є засновником і виконавчим директором GML Capital LLP, приватної інвестиційно-банківської й керуючої компанії з головним офісом у Лондоні (Велика Британія).

GML Capital LLP була заснована в 1983 році й спеціалізується в інвестуванні на ринках, що розвиваються, і має досвід роботи в Україні з 1993 року.

З 1996 року GML Capital LLP здійснює управління активами й виступає радником інвестиційних фондів, які зосереджені на інвестуванні в цінні папери, торговельні й кредитні інструменти з високою прибутковістю й торговельним фінансуванням на ринках, що розвиваються.

GML Capital LLP ліцензована комісією з цінних паперів і бірж (SEC) у США як зареєстрований інвестиційний радник і регулюється Financial Conduct Authority у Великій Британії.

Як повідомляли Українські Новини, 30 вересня Національний банк дозволив Пінтеру придбати 100% КІБу.

До цього власником банку був співвласник одного з найбільших холдингів зі збору та переробки металобрухту “КВВ груп” Євген Казьмін.

У травні Шевченківський районний суд Києва заарештував Казьміна за клопотанням Служби безпеки України, а у вересні Казьмін був випущений на волю.

У липні стало відомо, що Казьмін продав фінустанову іноземному інвестору.

Написано Народна Україна

Загрузка...

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *