Виявляється повернення депозитів – це реально

Виявляється повернення депозитів – це реально

    У грудні 2014 року до громадського діяча та адвоката Гусева Костянтина Олександровича, теперішньому Голові Президії ГО «Народна Україна», звернулося керівництво СК «Фінгарант», стосовно того, що у ПАТ «Прайм-Банк» було відкрито розрахунковий рахунок, 03.10.2015 року на момент визнання Банку неплатоспроможним – введення тимчасової адміністрації, на рахунку СК «Фінгарант» знаходилися кошти у розмірі майже 3 млн. грн.. Під час дії тимчасової адміністрації Банку на рахунок СК «Фінгарант» її контрагентами були перераховані 117 млн. грн. на розрахунковий рахунок по раніше укладеним договорам. Однак, уповноваженою особою ФГВФО було внесено до Реєстру акцептованих вимог кредиторів суму в розмірі 3 млн. грн..

   Всебічно розглянувши та вивчивши дану проблему була проведена велика робота по її урегулюванню, були неодноразові звернення до СБУ – направлені листи, до ФГВФО, однак це ні до чого не призвело.

  Після чого було підготовлено позов до Окружного адміністративного суду м. Києва про визнання протиправними дії уповноваженої особи банку та включення до Реєстру суми 120 млн. грн., як таку, що підлягає до задоволення. Суддя Аблов Є.В. розглядав справу поверхово і не взяв до уваги доводи позивача. Постановою Окружного адміністративного суду м. Києва було відмовлено у позові. Однак, це необгрунтоване рішення було оскаржено до Київського апеляційного адміністративного суду. Було винесено Постанову про скасування рішення і задоволення вимог позивача.

  Ухвалою Вищого адміністративного суду України Постанова Київського апеляційного адміністративного суду залишена без змін.

  Шляхом проведення об’ємної і плідної роботи, кредиторам 4-ої черги кошти були поверненні в повному обсязі, а кредитори 7-ої отримали 50%.

  У зв’язку з тим, що вимоги кредиторів задоволені не повністю, роботу не зупинено. Про подальші результати будемо інформувати.

Посилання на судові рішення:

Постанова Окружного адміністративного суду м. Києва

Постанова Київського апеляційного адміністративного суду

Ухвала Вищого адміністративного суду України

Написано Народна Україна

Загрузка...

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *