Вітаю усіх християн із Великоднем!

Вітаю усіх християн із Великоднем!

Великдень 2017 – це одне із  найбільш значущих  церковних  свят, яке  відзначається усім християнським світом – і православними, і католиками. День Воскресіння Христового є символом вічного Життя, перемоги над Смертю і очищення від гріхів.

Це світле й величне свято незмінно супроводжується красивою атрибутикою: ароматами випічки, ошатних великодніх пасок, крашанками та писанками, символічними фігурками ягнят, урочистими церковними всенічними службами, традиціями ходити один до одного в гості і христосатися зі словами:

– “Христос Воскрес!”

 – “Воістину Воскрес!”

Підтримуючи народну  традицію, із Великоднем  усіх  вшановує  Голова Правління Громадської організації «Народна Україна» – Костянтин Гусев:

«Вітаю усіх християн із Великоднем!

Воскресіння Господнє, це – свято торжества Духу над Темрявою, віри над розпачем, мудрістю над невіглаством.  Тож, від щирого серця бажаю, щоби так, як воскрес Ісус, в кожному з нас  воскресла віра у краще, забезпечене власне  майбутнє  та  у щасливе майбутнє усієї нашої  України!

Нехай не полишає Вас ніколи  нинішній окрилений настрій та духовна велич!   Благодаті Вам і Вашим рідним,  добробуту, здоров’я, щастя та  миру!

–          Христос Воскрес! » 

Написано Народна Україна

Загрузка...

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *