Усе більше воїнів АТО покінчують життя самогубством

Усе більше воїнів АТО покінчують життя самогубством

Останнім часом у ЗМІ з’являється все більше інформації про самогубства бійців, які повернулися із зони АТО. Так, 17 січня стало відомо про самогубство бійця на Буковині. Ще один військовий вкоротив собі віку у Кропивницькому.

Багато учасників бойових дій, що повертаються з війни, страждають посттравматичним стресовим розладом (ПТСР). За даними Наукового центру гуманітарних проблем при Збройних силах України, близько 80% ветеранів страждають ПТСР. Проте, держава не може вирішити цю проблему. На цю серйозну проблему, яка зараз тільки наростає, вже звертають увагу на міжнародному рівні. Про це пише німецьке видання Frankfurter Rundschau. Видання називає цю проблему “бомбою, яка цокає”, цитуючи українських психологів.

Про необхідність надання психологічної допомоги ветеранам АТО детально описується в різних урядових документах. Однак, поки ця допомога дійде до бійця, проходить по кілька місяців. Це занадто довгий термін. Часом, буває просто пізно…

А війна на Донбасі триває, незважаючи на оголошені “режими припинення вогню”. Із фронту повертається все більше українських бійців, які мають психологічні травми. Як допомогти тим, хто повернувся з військового пекла?

Написано Народна Україна

Загрузка...

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *