Українським водіям доведеться перездавати на права кожні 5 років

Українським водіям доведеться перездавати на права кожні 5 років

Українським водіям тепер доведеться оновляти свої знання правил дорожнього руху і оплачувати всю процедуру «здачі на права» з завидною регулярністю. Заступник голови Міністерства внутрішніх справ щодо євроінтеграції Анастасія Дєєва оприлюднила на своїй сторінці в Фейсбуці нововведення, які очікують нас найближчим часом:

  • на посвідчення водія додадуть мікрочіп;
  • змінять термін дії посвідчення водія;
  • змінять підкатегорії автотранспорту.

Такі зміни готують внести в закон “Про дорожній рух” та ПДР України.

Щодо терміну дії посвідчення, то тепер він буде від 5 до 15 років, що визначатиметься в залежності від категорії транспорту і має на меті періодичну перевірку знань і навичок. У МВС вважають, що перегляд термінів дійсності посприяє більшій безпеці дорожнього руху.

Крім того, планується поява нових стандартів і періодичності проведення технічного контролю автотранспорту, який перевозить небезпечні вантажі. Також будуть впроваджені нові стандарти з підготовки та екзаменації водіїв.

Як зазначила заступник міністра МВС Анастасія Дєєва: «Мені подобається, що команда МВС не зупиняється на виконанні зобов’язань перед ЄС, а розробляє по-справжньому нові і сучасні підходи і вдосконалюється з кожним днем.

Написано Народна Україна

Загрузка...

5 коментарів

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *