Український стартап Sixa залучив $ 3,5 млн від трьох інвесткомпаній

Українська компанія Sixa, яка розробила додаток для доступу до високопродуктивного віртуального комп’ютера в “хмарі”, залучила $ 3,5 млн від американського акселераційного фонду Tandem Capital, а також від інвестиційних компаній Horizon Capital і Digital Future.

“Sixa – дуже цінна компанія для портфеля Digital Future. Боротьба інвесторів за можливість фінансувати цей стартап в деякій мірі була агресивною. Судіть самі: проект, який може похвалитися стрімко зростаючими продажами без допомоги маркетингу, клієнти якого записуються в чергу на оновлення …”, – сказав в коментарі “Інтерфакс-Україна” партнер-засновник Digital Future Олексій Вітченко.

Тим часом в інвесткомпанії не розкривають суму вкладених коштів.

Sixa – сервіс, який дає можливість користувачам отримати власний віртуальний високопродуктивний комп’ютер в “хмарі”, за допомогою якого можна виконувати найскладніші завдання. Сервіс доступний для операційних систем Windows, Mac OS X, Android. За використання сервісом користувачі здійснюють погодинну оплату.

Sixa орієнтується, перш за все, на розробників, дизайнерів і геймерів.

Стартап Sixa заснований в 2015 році. Його штаб-квартира знаходиться в Сан-Франциско (США). У 2015 році Sixa пройшов акселерацію в Startupbootcamp в Стамбулі, в 2016 році – програму інкубатора Y Combinator.

Написано Народна Україна

Загрузка...

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *