У Вінниці витратять 8 млн євро на впровадження електронних квитків

Міська влада Вінниці збирається впровадити електронні квитки для проїзду в громадському транспорті в 2018 році. Проект буде коштувати 8 млн євро, які будуть залучені з кредиту ЄБРР і коштів з фондів ЄС. Про це повідомляє ЦТС.

“В залежності від технічного рішення постачальників, обсягів зовнішньої інфраструктури, кількості обладнання і строків впровадження (витрати складуть) – до 8 млн євро. Планується залучити фінансову підтримку ЄБРР та фондів ЄС”, – заявила Катерина Бабіна, директор комунального підприємства “Вінницякартсервіс”, відповідаючи на запитання видання “Вежі” про вартості впровадження електронного квитка у Вінниці.

Зараз КП “Вінницякартсервіс” готується до проведення тендеру, який відбудеться на початку 2017 року. За словами Катерини Бабиної, бажання взяти участь у ньому виявили 125 компаній з 20 країн світу. З них було відібрано 14 претендентів, які візьмуть участь у тендері. Протягом півроку після торгів буде закуплено обладнання і почнеться поширення карток.

“У 2018 році система повинна запрацювати в тестовому режимі”, – зазначила Катерина Бабіна.

Як пише видання “Вежа”, спеціальні валідатори будуть встановлені в кожному трамваї, тролейбусі та автобусі як в салоні, так і на вході. Пасажири будуть розраховуватися, притуливши картку до валідатору. Поповнити баланс картки можна буде в терміналах або через мобільний додаток.

Після впровадження електронного квитка кондукторів не будуть звільняти, їх перекваліфікують у контролерів або консультантів, які на початковому етапі будуть пояснювати пасажирам, як користуватися системою. У контролерів будуть спеціальні прилади, що зчитують інформацію про оплату.

Написано Народна Україна

Загрузка...

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *