У Новий рік з революційним бюджетом

У Новий рік з революційним бюджетом

Незважаючи на критику «бюджетної ночі» з 20 на 21 грудня з боку широкої громадськості, Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про державний бюджет України на 2017 рік». На думку гаранта, головний документ країни є революційним з точки зору соціального захисту людей праці, підтримки вітчизняного виробника і покращення інвестиційного клімату в державі. Те, що Україна увійде у новий рік з чітким планом доходів і видатків по всіх галузях національної економіки є тріумфом солідарності Верховної Ради, Кабінету Міністрів і Адміністрації Президента України.

На думку ГО «Народна Україна», визначним досягненням стало підняття мінімальної заробітної плати до 3200 грн., а також підвищення матеріального забезпечення вчителів і лікарів – фахівців, від яких залежить здоров’я і інтелектуальний потенціал української нації. Також, в умовах військового конфлікту на сході країни, вартий уваги обсяг видатків на сектор оборони і безпеки, що складає 5,2% від валового внутрішнього продукту держави.

Сподіваємось, що протягом 2017 року урядовці і парламентарі демонструватимуть таку ж консолідацію у виправленні «слабких місць» бюджету, найболючіше з яких – рівень пенсій та пенсійна реформа в цілому.

Написано Народна Україна

Загрузка...

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *