У банку, де був вклад моєї матері, оголошено тимчасову адміністрацію. Цікавить два питання: чи будуть нараховані відсотки за вкладом під час дії тимчасової адміністрації у банку? Та, чи можу я отримати за довіреністю суму вкладу?

Олексій. Київ.

Доброго дня, пане Олексію!

Відповідь на перше питання: Нарахування відсотків за вкладами припиняється в останній день перед початком процедури виведення Фондом гарантування вкладів фізичних осіб банку з ринку ( у разі ліквідації банку з підстав, визначених частиною другою статті 77 Закону України «Про банки і банківську діяльність», у день прийняття рішення про відкликання банківської ліцензії). Під час дії тимчасової адміністрації відсотки вже не нараховуються.

Щодо другого питання: Для отримання коштів за довіреністю Вам необхідно у З0-денний термін з дня початку виплат звернутися до банку-агента і пред’явити документ про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційний номер), паспорт та відповідно оформлену довіреність на отримання коштів. Для отримання відшкодування за індивідуальним зверненням до Фонду (після 30-денного терміну) представник має подати до Фонду документи, а саме: заяву про виплату гарантованої суми відшкодування з зазначенням фактичного місця проживання, а також копії паспорта, ідентифікаційного номера та нотаріально засвідчену копію довіреності. Якщо в довіреності не зазначений ідентифікаційний номер, то довірена особа додатково надає копію документа про його присвоєння.

Написано Народна Україна

Загрузка...

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *