Танковий завод у Харкові збільшить обсяги виробництва вдвічі…

Танковий завод у Харкові збільшить обсяги виробництва вдвічі…

На військовому заводі відзначили значне економічне зростання, подвоєний обсяг виробництва продукції. Нагадаємо, яку продукцію випускає завод.

Завод імені В. О. Малишева — державне підприємство, що реалізує на зовнішньому ринку бронетехніку: основні бойові танки “Оплот”, бронетранспортери БТР-3. Завод також здійснює модернізацію танків Т-54, Т-55, Т-62, Т-64, Т-72, Т-80, бронетранспортерів БТР-60, БТР-70. Також підприємство виробляє продукцію с/г машинобудування, двигуни, трактори, тягачі та бронетехніку. Спільно із заводом працюють два харківські спеціалізовані конструкторські бюро – КП ХКБМ ім. Морозова і КП ХКБД.

У минулому році обсяг виготовленої продукції склав 2 млрд грн. У цьому році він зросте до 4 млрд грн. Економічне зростання в четвертому кварталі 2016 року склало 4,7%.

Прем’єр-міністр України, який побував на заводі в доволі символічний день – 23 лютого, зазначив, що для продовження економічного зростання уряд зніматиме штучні бар’єри, які стримують розвиток, а також запроваджуватиме високотехнологічне виробництво.

Написано Народна Україна

Загрузка...

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *