Сколихнемо театральний світ разом

Сколихнемо театральний світ разом

Хто головний у театрі? Актор, режисер, декоратор, музикант, освітлювач, костюмер, гример… Усі. Що головне в театрі ? Справжня емоція, прості й складні людські стосунки, показ життя, таким, як воно є… Для кого це все? Для глядача. Він – головний. Без нього вистава не буде жити…

Тому саме глядач виступає в ролі найголовнішого та найкомпетентнішого журі у Всеукраїнському щорічному Фестивалі-конкурсі «ART-UKRAINE». Як це відбуватиметься? Громадська організація «Народна Україна» вирушає в театральний тур по всій Україні для того, щоб оцінити, підтримати, популяризувати одне з найважливіших і надзвичайних видів мистецтва – театральне. Кожен відвідувач театру матиме змогу висловитися з приводу переглянутої вистави, а результати соцопитувань визначать 5 переможців з усіх регіонів України.

У рамках Фестивалю-конкурсу «ART-UKRAINE» очікуйте на різноманітні мистецькі заходи, перформанси, концерти, вистави, презентації, форуми та дискусії для обговорення питання стану та проблем розвитку сучасного театрального мистецтва в Україні. І все це – на сторінках засобів масової інформації, у соціальних мережах і таке інше.


Сколихнемо театральний світ разом!

Громадська організація «Народна Україна» нікого не залишить поза дверима до театру. До перегляду вистав залучатимуться представники вразливих верств населення. Це родини, які потрапили в скрутні обставини, діти з особливими потребами, внутрішньо переміщені особи, учасники бойових дій, пенсіонери та ін. Театр відкритий для всіх! І кожен має право голосу.

Чим усе закінчиться? На Вас чекає фінал у Києві! 5 переможців зіграють свої вистави на столичній сцені. І разом із професійним журі буде обрано найкращого. А далі – подарунки переможцям, урочисте нагородження, віншування кращого театрального колективу 2017 року.

«ART-UKRAINE» – головна подія театрального сезону 2017!

Приєднуйтеся! Творімо нашу Україну разом! Культурну, високодуховну, розвинену та квітучу!

Умови проведення Фестивалю-конкурсу «ART-UKRAINE»

Термін реалізації Фестивалю-конкурсу: березень – липень 2017 року.

Географія Фестивалю-конкурсу: Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Донецька (територія, підконтрольна Україні), Житомирська, Закарпатська, Запорізька, Івано-Франківська, Кіровоградська, Київська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Полтавська, Рівненська, Сумська, Тернопільська, Харківська, Херсонська, Хмельницька, Черкаська, Чернівецька, Чернігівська області України.

Учасники: проектом передбачено запрошення до участі академічні театральні колективи обласного рівня.


Реалізація проекту передбачає наступні етапи:

1. Проведення відбіркового туру – перегляд організаційним комітетом конкурсних вистав на «рідній сцені» театру (період: з квітня по червень 2017 року). Передбачається обрання 5 колективів – переможців етапу. На цьому етапі переможців обирають виключно глядачі.

2. Конкурсний етап в м. Києві. На цьому етапі переможців обирає професійне журі із залученням відвідувачів вистав.

3. Нагородження переможців та учасників Фестивалю-конкурсу. Так, передбачається, що всі учасники другого етапу Фестивалю-конкурсу отримають цінні подарунки, а головний переможець буде нагороджений грошовою премією.

Заявки на участь у Фестивалі-конкурсі надсилайте на e-mail: info@nu.org.ua

За додатковою інформацією прохання звертатися до організаційного комітету Фестивалю за телефонами: 044-288-07-53; 068-989-75-32.

Написано Народна Україна

Загрузка...

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *