Список проблемних банківських установ збільшується

Список проблемних банківських установ збільшується

    За сприянням Громадської організації «Народна Україна», на сьогоднішній день були відкриті судові провадження ще по трьом банківських установам, які знаходяться на стадії ліквідації, а саме – ПАТ «Енергобанк», ПАТ КБ «Стандарт», АТ «Еврогазбанк».

    Так, по ПАТ «Енергобанк» було подано 7 цивільних позовів про стягнення заборгованості з клієнтів банку, загальна сума яких складає 167,5 мільйонів гривень, 3 цивільні позови подані на ПАТ «Енергобанк» про повернення установою банківських вкладів. Взагалі, на користь ПАТ «Енергобанк» вже було прийнято 9 судових рішень та буде повернуто 436 мільйонів гривень. А це, в свою чергу, дасть можливість ПАТ «Енергобанк» повернути невиплачені банківські вклади. Крім того, у власності банку перебуває майно, загальна вартість якого складає 2 мільйони 162 тисячі гривень.

    По ПАТ КБ «Стандарт» подано 4 цивільні позови про стягнення заборгованості з клієнтів банку, загальна сума яких складає 26 мільйонів гривень. По трьом позовам вимоги банківської установи вже задоволені та стягнуто заборгованість у розмірі майже 40 мільйонів гривень.

    Представниками АТ «Еврогазбанк», фахівцям юридичної компаніі «ЮК ЛЕГАЛ АССІСТАНС» було передано 11 судових справ, по 3-ом з них вже відкриті виконавчі провадження, 5 справ перебувають у судах на розгляді. Загальна сума заявлених вимог – 281,5 мільйонів гривень. Загальна сума, яка вже стягується за рішенням судів – 367 мільйонів гривень.

Написано Народна Україна

Загрузка...

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *