Соціальна сфера

Ярослав Коломієць

Ярослав Коломієць — керівник Департаменту з соціально-гуманітарних питань

Україна задекларувала себе в Конституції як незалежна, демократична, правова, соціальна держава, що визнає людину найвищою соціальною цінністю, розподіляє суспільне багатство згідно з принципом соціальної справедливості та піклується про зміцнення громадянської злагоди у суспільстві. Зрозуміло, що таке проголошення відображає лише бажаний, а не реальний стан і є своєрідним еталоном, метою, на яку орієнтується наша держава у своєму розвиткові.

Наше завдання – втілити задекларовані постулати в життя, сприяти досягненню загального добробуту суспільства шляхом надання соціальної підтримки та створення сприятливих умов для самостійного досягнення високого рівня добробуту самими громадянами.

Крім того, наша діяльність у даній сфері спрямована на ресоціалізацію та надання належної підтримки представникам соціально незахищених верств населення. Кожен, хто потребує соціального захисту, повинен його отримати, і допомога людям має бути адресною та реальною.

Наші ініціативи:

  • аналіз та постійний моніторинг реальної кількості громадян, що входять до числа соціально незахищених верств населення;
  • надання юридичної допомоги з питань порушення прав людини, захист прав соціально незахищених верств населення;

Читати далі...

Плануємо зробити

Робимо

Зробили