Шлюб за 24 години взяли більше 5 тисяч українців

Шлюб за 24 години взяли більше 5 тисяч українців

За рік дії пілотного проекту реєстрації шлюбу протягом доби понад 5 тисяч українських пар скористалися сервісом “Шлюб за 24 години“. Якщо спочатку в цьому проекті були задіяні 6 міст, то на сьогодні таких міст уже 20.

Міністерство юстиції ініціювало перед парламентом внесення змін до законодавства в частині закріплення можливості реєстрації шлюбу протягом доби і надання функції реєстрації місцевій владі.

Можливість зареєструвати шлюб за 24 години – не безкоштовна. Вартість оформлення шлюбу за добу коливається від 150 гривень, в містах поблизу зони АТО, до 6000 гривень в містах, де ця послуга введена як туристична.

Молодята вибирають час і місце проведення реєстрації шлюбу, укладають відповідний договір з організатором і приходять до себе на весілля. Процедура максимально швидка, свідоцтво про шлюб видається відразу і дійсно протягом 24 годин з моменту прийняття заяви.

У Міністерстві юстиції вважають, що завдяки проекту ми приходимо до тих стандартів, які є в американському Лас-Вегасі, де ти можеш приїхати і протягом 24 годин цілодобово отримати послугу з реєстрації шлюбу.

Написано Народна Україна

Загрузка...

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *