@SaferInternetDay – 2017. Будь зміною: об’єднаймося для кращого Інтернету

@SaferInternetDay – 2017. Будь зміною: об’єднаймося для кращого Інтернету

День безпечного інтернету (Safer іnternet day) усе прогресивне людство відзначає у вівторок другого тижня лютого, адже дана проблема давно вже стала однією з глобальних. Цю традицію запровадили в Європі в 2004 році, бо питання інформаційної безпеки виявилися актуальними для різних країн світу. Вперше кампанія була відзначена в 14-ти країнах (13 країн ЄС і Австралії). З тих пір кампанія значно виросла. Так, наприклад, у 2016 році День безпечного Інтернету відзначався в більше, ніж 120-ти країнах по всьому світові.

7 лютого 2017 року День безпечного Інтернету у світі відзначається під гаслом «Будь зміною: об’єднаймося для кращого Інтернету».

У тому, щоб зробити Інтернет чистішим і безпечнішим зацікавлений будь-який інтернет-користувач. Кожний шостий житель Землі регулярно працює у Всесвітній мережі, а в розвинутих країнах її колапс може призвести до колапсу цивілізації. Сьогодні електронною павутиною користується чи не кожен. В останні роки у віртуальний світ все частіше заглядають діти. У той же час, далеко не всі дорослі усвідомлюють потенційну загрозу спілкування підростаючого покоління з Інтернетом, адже дитина через незрілість психіки не в змозі адекватно оцінити отриману за допомогою Глобальної мережі інформацію. З позицій закону багато інтернет-погроз не є протиправними, але вони явно неприпустимі з позицій моралі. Тому в даному випадку актуальною стає допомога самого суспільства.

День безпечного Інтернету є унікальною можливістю для підвищення обізнаності про проблеми та можливості в онлайновому світі, поділитися важливими повідомленнями, щоб діти і дорослі могли досліджувати Інтернет безпечно і скористатися позитивним досвідом онлайн.

День безпечного Інтернету (SID) в Україні організовує Національний комітет Дня безпечного Інтернету в Україні, мережі Insafe та INHOPE за підтримки Європейської комісії для просування безпеки та позитивного використання цифрових технологій.

Підтримайте SID Thunderclap через соціальні мережі, щоб допомогти пошуміти онлайн вранці у День безпечного Інтернету! Ви можете зробити це за допомогою особистого профілю чи організації за посиланням https://bit.ly/SID2017

Будь зміною: об’єднаймося для кращого Інтернету!

Написано Народна Україна

Загрузка...

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *