Різдвяна Ялинка Янгола відбулася!

Різдвяна Ялинка Янгола відбулася!

22 січня в Києво-Печерській Лаврі відбулася Благодійна акція для дітей «Різдвяна Ялинка Янгола». Розуміючи важливість виховання підростаючого покоління та необхідність особливої уваги, тепла й турботи до дітей з родин, які потрапили у скрутне становище, Громадська організація  «Народна Україна» не залишається осторонь та намагається здійснити дитячу мрію тих, хто цього найбільше потребує, даруючи їм справжнє свято, багато радості, нових вражень та частинку своєї душі. Адже спілкуючись між собою, беручи спільну участь у майстер-класах, іграх та конкурсах, діти вчаться бути толерантними, дружними, жити в суспільстві та розуміти один одного.

Найголовніше, що відбулося на Різдвяній Ялинці Янгола, – це радість в очах дітей, щирий дитячий сміх, живе спілкування та багато яскравих вражень. Це коли маленький хлопчик через увесь зал по-діловому ішов до Голови Президії Громадської організації «Народна Україна» Костянтина Олександровича Гусева, подав йому руку, як дорослий чоловік, і щиро вимовив: «Дякую Вам!». Це вдячність батьків за гарно проведений їхніми дітьми час. Це запитання дітей навперебій: «А коли у вас іще буде свято? А ви мене запросите? А можна мені ще буде прийти?»

Усе це свідчить про одне: мета Благодійної акції «Різдвяна Ялинка Янгола» була досягнута!

Ялинка

Під час Благодійної акції діти взяли участь у розважальній програмі, побували на екскурсії Національним Києво-Печерським історико-культурним заповідником, відвідали Святковий молебен за батьків в Успенському Соборі, отримали привітання від Святого Миколая та загадали бажання в його резиденції, отримали новорічні подарунки.

Голова Президії Громадської організації «Народна Україна» Костянтин Олександрович Гусев так говорить про проведений захід:  «У ці святкові дні кожному з нас хочеться родинного затишку, любові та просто гарного настрою. Найгостріше необхідність у цьому відчувають діти, тим більше, якщо це діти із соціально незахищених сімей. З іншого боку, закликаючи всіх бажаючих взяти участь в акції, ми звертаємо увагу суспільства, меценатів та благодійників на проблеми та потреби таких діток. Я вважаю цей напрямок роботи громадської організації «Народна Україна» одним із дуже важливих, адже діти – майбутнє нашої країни!»

Написано Народна Україна

Загрузка...

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *