Ресурсний центр Гурт.

Ресурсний центр Гурт.

1 квітня по 2 липня 2017 року проводиться Всеукраїнський щорічний Фестиваль-конкурс «ART-UKRAINE», метою якого є популяризація театрального мистецтва в Україні.

Розбудовувати нову Україну, отримувати високі результати економічного й соціального розвитку – неможливо без духовної основи. У цьому переконана команда Громадської організації «Народна Україна».

Наше бачення прогресу країни повністю спирається на витоки української духовності та культури. Тому презентуємо Вам широкомасштабний культурний проект «ARTUKRAINE».

Що Ви знаєте про український театр? Нічого? Тоді ми йдемо до Вас!

Всеукраїнський щорічний Фестиваль-конкурс «ARTUKRAINE» – це подія в мистецькому житті України. І не лише в мистецькому.

Це створення спільної інформаційної платформи для влади та громадськості з метою обговорення та вирішення проблем розвитку культури в Україні та театрального мистецтва зокрема. Це повний зріз та аналіз стану розвитку  даної сфери по всій Україні. «ARTUKRAINE» – це реальні справи на благо розвитку культури в Україні.

Крім того, це допомога вразливим верствам населення, а саме – родинам, які потрапили в скрутне становище, пенсіонерам, ветеранам, інвалідам, учасникам бойових дій, внутрішньо переміщеним особам, людям з особливими потребами. Яким чином? У першу чергу, залученням їх до перегляду вистав на пільговій/безоплатній основі. Адже кожен має право долучитися до прекрасного, розвиватися духовно, відчути себе повноцінним членом нашого суспільства… «ARTUKRAINE» – це мистецтво доступне для кожного.

Також у рамках Фестивалю збиратимуться пожертвування та благодійні внески для адресної допомоги тим, хто її особливо потребує. А також проводитимуться круглі столи, де обговорюватимуться шляхи вирішення соціально значущих проблем в даному регіоні за участю представників влади та громадськості. «ARTUKRAINE» – це пряма допомога вразливим категоріям населення в кожному куточку України.

А що ж головні винуватці події – театри? Для них «ARTUKRAINE» – це нові глядачі, розширення їх кола, вихід на новий щабель популярності в суспільстві. Це нові відкриття – обмін професійним досвідом, нові методи в роботі, модернізація театрального мистецтва, творчі пошуки й натхнення. Це нові обличчя – пошук талановитих акторів, режисерів, митців по всій Україні. «ARTUKRAINE» – це фестиваль, що сколихне весь театральний світ.

Якщо Ви – активна й небайдужа людина, свідомий громадянин, любите театр, любите свою культуру, хочете брати участь у розбудові нової України – ми чекаємо на Вас у громадській організації «Народна Україна»!

Якщо Ви – громадська організація та маєте спільні з нами погляди, цінності та принципи – Ми чекаємо на Вас у якості партнера!

Якщо Ви – представник бізнесу і хочете зробити його соціально відповідальним, брати участь у конкретних справах з розбудови України або Ви просто любите театр  – долучайтеся до нас у якості спонсора та партнера!

Ми відкриті для кожного з Вас!

Контактні дані: 044-288-07-53, 068-989-75-32, e-mail: info@nu.org.ua.

Слідкуйте за подіями Фестивалю-конкурсу «ARTUKRAINE» на сайті Громадської організації «Народна Україна» www.nu.org.ua, у соціальних мережах, а також на всіх сайтах та в засобах масової інформації, що висвітлюють питання культури.

http://gurt.org.ua/news/events/37330/

Написано Народна Україна

Загрузка...

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *