Про страхи на «ART-UKRAINE» ( м. Сєвєродонецьк )

Про страхи на «ART-UKRAINE» ( м. Сєвєродонецьк )

«Всі ми маємо якісь внутрішні страхи, які не дозволяють рухатися вперед… Саме про СТРАХ у нашому житті – вистава «Лавина», – розповідає директор Луганського обласного академічного українського музично-драматичного театру – Сергій Дорофєєв.

Про страхи, як ніхто інший, луганчани знають багато. Три роки тому театр у складі кількох чоловік, на чолі з директором, переїхав до Сєвєродонецька, розпочавши свою роботу практично з нуля. Тепер в театрі загальна кількість працівників налічує близько 100 осіб, з яких 50% належать до художньо-артистичного складу. Акторський склад театру налічує понад 20 акторів, 8 артистів балету та 4 артисти-вокалісти. Майже два десятки постановок. Увесь репертуар – українською мовою.

Презентувати на «ART-UKRAINE» саме виставу «Лавина», луганчани вирішили через її актуальність. Вони вважають, що перегляд «Лавини» допоможе землякам подолати страхи, які заважають жити, дезорганізують, ведуть у прірву. А ще, не сумнівався колектив, що на виставу прийдуть багато глядачів, голоси яких зможуть їм забезпечити вихід у другий тур конкурсу. Так і сталося, – на виставі був аншлаг.

Координатора фестивалю «ART-UKRAINE» – Олена Перяєва, поділилася своїми враженнями: «Театр показував виставу в орендованому приміщенні (будівля самого театру знаходиться на реконструкції). Але, завдяки декораціям, цього не було помітно: атмосфера навколо склалася у відповідності до подій вистави – холодна зима в очікуванні потепління. Не обійшлося без візуальних спец-ефектів, які додали натуральності постановки».

Підтримали конкурсантів Фестивалю представники місцевої влади. Заступник Голови Луганської облдержадміністрації – Ольга Лішик, подякувала організаційному комітету Фестивалю, ГО «Народна Україна» та «Благодійному Фонду Костянтина Гусева» за те, що знаходять ресурси й натхнення проводити таку масштабну акцію та завітали до Сєвєродонецька із важливою у нинішній день культурною місією.

Написано Народна Україна

Загрузка...

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *