Підприємцям можуть дозволити не платити податок до квітня

Підприємцям можуть дозволити не платити податок до квітня

Із 1 січня 2017 року відповідними змінами до законодавства було введено сплату єдиного соціального внеску навіть тими фізичними особами-підприємцями, які не отримують дохід. Це викликало ажіотаж серед підприємців, і вони масово почали ліквідовуватися.

На реалізацію реєстраційних дій з припинення господарської діяльності підприємці мали лише чотири робочих дні. Це призвело до того, що значна частина фізичних осіб-підприємців через адміністративні складнощі, неочікувану зміну законодавства та непоінформованість не встигла за такий короткий термін завершити реєстраційні дії та буде змушена сплатити єдиний соціальний внесок у 2017 році.

Наразі у Верховній Раді було зареєстровано законопроект №5633, відповідно до якого фізичних осіб-підприємців, які перебувають на загальній системі оподаткування, а також осіб, що здійснюють незалежну професійну діяльність, і які не встигли ліквідуватися минулого року, можуть звільнити від сплати податку в сумі 704 грн. у першому кварталі 2017 року. Натомість пропонується запровадити трьохмісячний перехідний період для здійснення реєстраційних дій з припинення підприємницької діяльності фізичних осіб-підприємців без сплати єдиного соціального внеску за цей період.

 

Новини за темою: «Сплячі» ФОПи вже «не проснуться». Підприємці їх ліквідовують

Написано Народна Україна

Загрузка...

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *