Підписано Договір про співробітництво з ВГО «Журналісти проти корупції»!

Підписано Договір про співробітництво з ВГО «Журналісти проти корупції»!

30 червня Голова Президії Громадської організації «Народна Україна» Костянтин Олександрович Гусев та Голова центрального комітету Всеукраїнської Громадської організації «Журналісти проти корупції» Сергій Іванович Кот підписали Договір про співробітництво.

В рамках Договору були визначені пріоритетні напрямки діяльності та сфери взаємного співробітництва. Під час зустрічі було наголошено, що кожна зі Сторін здійснює діяльність в рамках своєї організації, яка спрямована на подолання корупції та досягнення справедливості в суспільному житті громадян.

З метою практичного виконання Договору ГО «Народна Україна» та ВГО «Журналісти проти корупції» об’єднують зусилля шляхом взаємної допомоги в громадській діяльності, організації спільних заходів, спрямованих на підвищення рівня правової поінформованості громадян щодо захисту своїх прав, відео фіксації судових засідань, проведення журналістських розслідувань тощо.

Нагадаємо, що раніше ГО «Народна Україна» вже налагодила співробітництво з низкою дружніх інститутів громадянського суспільства шляхом підписання меморандумів про співпрацю.

Громадська організація «Народна Україна»

Написано Народна Україна

Загрузка...

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *