Перший аншлаг на «ART-UKRAINE»

Перший аншлаг на «ART-UKRAINE»

«- У нас – аншлаг!  Квитків немає!

–         Я буду стояти на балконі.

–         Усі три години?

–         Так!!! »

На  виставу «Лісова пісня»,  яку представив у рамках Фестивалю «ARTUKRAINE»-2017 Львівський  академічний театр імені Леся Курбаса, потрапити складно. Квитки розпродаються одразу. Уже п’ятий рік, мандруючи світом, постановка Андрія Приходька, у виконанні  талановитих  курбасівців,  розбурхує  заскорузлі  шаблони сприйняття українських реалій. Добре про цю виставу сказав Олег Вергіліс у «Дзералі тижня»: « … Приходько поставив дуже важливий спектакль… Давши можливість і нам «прочитати» Лесю Українку не по «горизонталі» (як казочку), а по «вертикалі»… Як трагічну історію про тотальну деградацію — природи, людини, ідеї, окремої країни. Його вистава — трагікомічний схлип над запраним ганчір’ям, запорошеним снігом, крізь який ледь-ледь прозирає… візеруночок вишиванки».

Директор театру – Микола Береза, щойно повернувшись із фестивалю в Німеччині, розповів журналістам, що його колектив з ентузіазмом долучився до «ART-UKRAINE»-2017: «Безперечно, театр Курбаса прагне потрапити до трійки лідерів, однак дуже важливою є сама участь у такому важливому заході.  У нашій країні ситуація потроху змінюється, зокрема і в культурному середовищі. Важливо, щоб це середовище обростало м’язами. І йдеться не лише про рівень окремих театрів, а й про обмін, розкриття. Важливо не законсервовуватись у своєму середовищі, а чути думку інших».

Керівник мистецького колективу відзначив також і  позитивну роль меценатства у зміні культурного середовища країни.  Зокрема, «Благодійного фонду Костянтина Гусева», котрий  займається разом з ГО «Народна Україна» організацією та фінансуванням проекту «ART-UKRAINE». 

Написано Народна Україна

Загрузка...

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *