Пенсії підвищили. Кому пощастило?

Пенсії підвищили. Кому пощастило?

У зв’язку зі зміною прожиткового мінімуму 1 грудня Пенсійний фонд України провів перерахунок пенсій для непрацездатних осіб.

Деякі пенсіонери жаліються, що їхня пенсія залишилася такою ж, як і була.

У Пенсійному фонді роз’яснюють, що перерахунок і не повинен був проводитися всім пенсіонерам. Пенсійні виплати не будуть підвищувати тим, у кого вони не пов’язані з прожитковим мінімумом, а саме державним службовцям, науковцям, інвалідам, чорнобильцям, дітям війни  і т.д.

Також не підвищуватимуть пенсії працюючим пенсіонерам, заробітна плата яких більша за прожитковий мінімум.

 

Написано Народна Україна

Загрузка...

7 коментарів

 1. Євгенія

  я НЕ “державний службовець, НЕ науковець, НЕ інвалід, НЕ чорнобилець,НЕ дітя війни і т.д.НЕ працюючий пенсіонер” маю пенсію 1380 грн. Пыдвищення не одержала. ЧОМУ? Пенсії вирішили зрівняти? Ті, хто отримував на 350 грн. менше, ніж моя пенсія, зараз отримуємо однакові пенсії. Де ж справедливість?
  Відповісти на коментар →

 2. Виктор

  СДЕЛАЙЕ АУДИТ И РЕВИЗИЮ ПЕНСИОННЫХ ФОНДОВ!!!! ВЫ УЗНАЕТЕ НАСТОЯЩУЮ КАРТИНУ У меня украли, ВЫ г-н РОЗЕНКО со своими «люби друзи» с ПЕНСИОННЫМ ФОНДОМ Харьковскми чиновниками украли льготную пенсию, которую заработал своим “горбом” на коксохимзаводе в Макеевке,где отрабатывал в 1962-1971г после окончания техникума. 8лет получал, а на 9 году мне сказали не правильно. Причем есть все подтверждения, вт.ч. и ПФ района, области и Департаментом пенсиоонноо обеспечения Украины. Обьяснить не могут, не положено. ПОЛНЕЙШИЙ БЕСПРЕДЕЛ МИНИСТР МИНСОЦПОЛИТИКИ РЕВА МОЛЧИТ, ГРОЙСМАН НА ОБРАЩЕНИЯ К НЕМУ НЕ ОТВЕЧАЕТ. РОЗЕНКО СВОХ НЕ СДАЕТ, КРУГОВАЯ ПОРУКА УСТРОИЛИ НАСТОЯЩИЙ ГЕНОЦИД, ПЕНСИОНЕРАМ ПОМОГИТЕ И НАКАЖИТЕ ВОРЮГ НЕ НА СЛОВАХ А НА ДЕЛЕ!!!!!!!

 3. Ольга

  Про це треба питати в пенсійному фонді. Я теж не одержала ні копійки добавки, а ні в травні, а ні в грудні. Подзвонила і була вражена, адже відповіли, що я в них числюся як прцююча, хоча не працюю з дня виходу на пенсію. От так! Все треба держати на контролі і завжди перевіряти!

 4. Іван

  а тому що зроблено хитро. Тим, кому була індексація пенсії в 2013-14рр. пенсію не збільшують вже 2 роки. Говорять, що сума індексації стала основним тілом пенсії.,а абсолютна суму не збільшилася. От вам і розрекламоване збільшення пенсії

 5. Ирина

  Я на пенсии с 2008 года, 3,5 года не работаю, в пенсионном фонде об этом известно – завозила туда трудовую книжку. Всю жизнь проработала официально, платила все взносы. За эти 3,5 года ни копейки не добавили. Повышают только минимальные пенсии (у меня 1900 грн), т.е. тем, кто либо не работал, либо имел нелегальный доход и никаких отчислений с него не делал.

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *