Нормативи на тепло, газ і електрику для населення вріжуть

Нормативи на тепло, газ і електрику для населення вріжуть

Нові соціальні нормативи почнуть діяти з 1 травня 2017 року, тому не впливають на діючі субсидії

6 лютого Кабінет міністрів України ухвалив рішення про зниження соціальних нормативів на користування послугами ЖКГ з урахуванням фактичного споживання енергоносіїв домогосподарств. Відповідна постанова розміщена на сайті уряду.

Зокрема мова йде про нормативи на теплову і електричну енергію, а також природний газ. Нові норми почнуть діяти з 1 травня 2017 року.

Переглянуті такі соціальні нормативи використання:

* теплової енергії для централізованого опалення (теплопостачання) абонентами, житлові будинки яких обладнані будинковими та/або квартирними приладами обліку: з 0,0548 Гкал до 0,0431 Гкал на 1кв. метр опалювальної площі на місяць в опалювальний період;

* електричної енергії для індивідуального опалення: з 65 кВт · год до 51 кВт · год на 1 кв. метр опалювальної площі на місяць в опалювальний період;

* природного газу для індивідуального опалення: з 5,5 куб. метра до 5,0 куб. метра на 1 кв. метр опалювальної площі на місяць в опалювальний період.

Також переглянуті коригувальні коефіцієнти для розрахунку розміру витрат електричної енергії, природного газу та інших видів палива на потреби опалення в багатоповерхових будинках.

У Кабміні зазначили, що відповідне рішення уряду не передбачає здійснення перерахунку розмірів діючих розмірів субсидій, оскільки вступає в силу з 1 травня 2017 року.

Написано Народна Україна

Загрузка...

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *