Небезпечна гра українських підлітків “зникни на 24 години”

Небезпечна гра українських підлітків “зникни на 24 години”

Ця гра полягає в тому, щоб піти з дому на добу, не попереджаючи нікого і не даючи про себе знати.

Це нова екстремальна гра, яка прийшла до українських підлітків через соцмережі.

“Суть полягає в тому, що підліток повинен піти з дому і не давати про себе знати протягом доби”, – пише у Facebook користувачка Тетяна Лупова.

Випадки зникнення дітей на добу вже були зареєстровані в Київській області. З різницею в три дні “зникло” два хлопчики, і кожного з них змогли знайти тільки через добу.

Повідомлення про це вже отримали викладачі старших класів. Ця розвага дуже небезпечна, адже підлітки часто створюють групи в соцмережах, вірусним способом поширюючи різні “челенджі” і, часом, ускладнюючи їх, щоб похизуватися один перед одним.

У подібних групах в Інтернеті перед охочими зникнути навіть ставлять різні завдання.

Для того щоб простежити за тим, де ховається неповнолітній, можна використовувати мобільні телефони, але зараз рідко можна зустріти дитину, яка б не знала про систему відстеження.

Ця гра дуже небезпечна ще й тим, що подібні випадки не дозволяють зрозуміти, чи дійсно підліток зник, або він в порядку та безпеці і таким чином просто грає.

“Фахівці радять батькам поговорити з дітьми і пояснити всю небезпеку такої забави. Іншого способу боротьби з модною екстремальною розвагою неповнолітніх поки немає”, – попереджають правоохоронці.

 

Написано Народна Україна

Загрузка...

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *