НБУ почав публікацію щоденного аналізу ліквідності банківської системи

Національний банк України (НБУ) почав публікацію щоденного аналізу ліквідності банківської системи, який містить інформацію про стан на початок дня коррахунків банків, а також інформацію про фактори, що впливають на їх зміну, повідомляється на веб-сайті регулятора.

Згідно з повідомленням, оперативні дані будуть оновлюватися до 11:00 наступного робочого дня і будуть уточнюватися до кінця дня. Оновлення інформації про обсяг обов’язкових резервів в установленому нормативі буде здійснюватися на щомісячній основі на четвертий робочий день після завершення попереднього періоду утримання.

“Учасники ринку отримають об’єктивні орієнтири для планування своїх операція на міжбанківському кредитному ринку і визначення оптимальних потреб для участі в регулюючих операціях Нацбанк. Поведінка всіх учасників буде більш раціональним, що знизить ризик виникнення значних випадкових коливань попиту і пропозиції на міжбанку і сприятиме згладжування волатильності ставок на ньому “, – наголошується в повідомленні НБУ.

Написано Народна Україна

Загрузка...

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *