Місія і цінності

ГО “Народна Україна” було створено з метою реалізації ряду заходів, що забезпечать добробут, захист прав і свобод громадян, достойний рівень життя, високу якість соціальних послуг, стабільну та конкурентоспроможну економіку. Ми прагнемо разом із кожним з Вас працювати на благо країни, відстоювати її національні інтереси, робити її більш сильною, успішною та розвиненою.

Наша місія в Україні – розбудова держави добробуту для всіх і кожного. Адже Україна – це кожен із нас!

Наші головні цінності – сталий розвиток, демократія, права і свободи людини, право на самовизначення і справедливість. Ми приділяємо особливу увагу оздоровленню фінансової та банківської системи. Ми також виступаємо за рівні права для культурних і етнічних спільнот, за рівні соціальні й політичні права для соціально незахищених верств населення.

Принципи, які ми відстоюємо: захист свободи, громадянська активність, соціальна рівність, толерантність і оцінка мистецтва та культури як важливих та незалежних сфер думки і дії. Нарешті, ми відстоюємо принципи громадської участі у творенні держави та активної політики миру.

Щоб досягти наших цілей, ми шукаємо стратегічних партнерів та тих, хто розділяє наші погляди. Взаємна повага і довіра у співпраці з нашими партнерами – основи наших ділових відносин.

Активність та відповідальність, експертна і соціальна компетентність, креативність та гнучкість – особливості наших працівників. Вони висококваліфіковані, орієнтовані на роботу в команді і з високим рівнем мотивації, вони складають найголовніший актив Громадської організації «Народна Україна».

Міжкультурна компетентність і поважне ставлення до різноманітності – частина нашої корпоративної культури.

Ми постійно оцінюємо і покращуємо свою роботу, ми щиро зацікавлені в прозорому та ефективному використанні наявних у нас публічних ресурсів і дбаємо про підвищення прозорості нашої роботи для суспільства.