Київських безробітних перенавчатимуть більш ніж на 4 мільйони гривень

Київських безробітних перенавчатимуть більш ніж на 4 мільйони гривень

Київський міський центр зайнятості уклав низку угод з підвищення кваліфікації безробітних на суму понад 4,4 млн. гривень.

Вартість кожної з укладених угод становить 199 999,99 грн. Це лише на одну копійку менше від порогу в 200 тис. грн., після якого замовник зобов’язаний проводити відкриті торги із щонайменше двома учасниками. Зменшення очікуваної ціни закупівлі нижче порогу дозволило центру здійснювати закупівлі, укладаючи угоди без відкритих аукціонів. При цьому сам предмет закупівлі замовник виклав як «Конкурсний відбір навчальних закладів».

Тож де навчатимуть безробітних і скільки це коштуватиме?

ТОВ «Інститут післядипломної освіти «Укрстено» отримало замовлень на 2,8 млн. грн. Найдорожчою тут виявилася підготовка однієї особи за напрямом «Дизайн інтер’єру, меблів та ландшафту» – 3986 грн. на місяць.

ТОВ «Вищий навчальний заклад «Київський університет ринкових відносин»  відписали ще 1,60 млн. грн. Цього разу найдорожчим виявилося навчання за напрямом «Правове та фінансове забезпечення діяльності суб’єктів підприємництва» – 3811 грн. на місяць.

Навчання центр зайнятості

Усі напрями навчання безробітних коштують до чверті дорожче від вартості навчання в бакалавраті Києво-Могилянської академії за напрямами «Менеджмент», «Фінанси, банківська справа та страхування» і «Маркетинг», яка становить 26 тис. грн. за академічний рік, або 2889 грн. на місяць. Натомість освіта в галузі інформаційних технологій в академії коштує ще дешевше – 24 тис. грн. за академічний рік, або 2667 грн. на місяць.

Новини за темою: Ринок праці в Україні: підсумки 2016 і прогнози на 2017 рік

Написано Народна Україна

Загрузка...

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *