Хто потрапить у «чорний список» – залишиться без субсидії

Хто потрапить у «чорний список» – залишиться без субсидії

На початку минулого року Міністерство фінансів отримало доступ до банківської таємниці. Інформацію, яка накопичується про українців в різних відомствах, зіставляють в ході верифікації. Процес верифікації, як повідомили в Міністерстві фінансів, продовжиться і в цьому році. Зараз відомство спеціально для цього розробляє законопроект «Про верифікації».

Передбачається, що Міністерство фінансів отримає доступ не тільки до власних джерел, а й до інших офіційних баз та реєстрів. Наприклад, до реєстру транспортних засобів.

Таким чином серед отримувачів субсидій виявили понад 100 тисяч сімей, який протягом року придбали ділянку землі або нерухомість (вартістю понад 50 тисяч гривень), а після цього оформили субсидію. Таких порушників залишать без субсидій.

Як пояснили в одному з територіальних органів соціального захисту населення, залишити без субсидії українців можуть з двох причин:

1) якщо в період 12 місяців до оформлення субсидії було придбано виріб або оплачена послуга на суму від 50 тисяч гривень;

2) якщо отримувач субсидій приховує додатковий дохід.

На даний час за підсумками верифікації 7 тисяч сімей залишилися без субсидій (держава заощадила майже 15 мільйонів гривень).

Усього в «чорний список» Міністерства фінансів потрапили 185 тисяч одержувачів субсидій, зараз інформація по них перевіряється органами соціального захисту населення.

Новина за темою:  Що робити, якщо Вам відмовили у призначенні субсидії?

Написано Народна Україна

Загрузка...

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *