Хочеш поїхати в Канаду – візьми участь у конкурсі

Хочеш поїхати в Канаду – візьми участь у конкурсі

Як відомо, українці були одними з найперших переселенців, які збудували тоді ще зовсім молоду і маловідому Канаду. Вклад наших співвітчизників у розвиток культури та економіки цієї країни важко переоцінити.

Саме тому, з нагоди святкування 125-річчя перших українських поселень у Канаді та 150-річчя Незалежності Канади, канадсько-українська громадська організація O.W.L Open World Learning запрошує відвідати Канаду українських старшокласників та студентів. Для цього було оголошено конкурс для старшокласників, студентів коледжів та студентів 1-3 курсу вищих навчальних закладів України. Детальніше: http://owl-study.com/blog/osvitni-proekty/vydatni-ukrayinci-kanady.

Фіналісти отримають можливість безкоштовно поїхати до Канади влітку 2017-го року з метою вивчення англійської мови, ознайомлення з канадським суспільством та українською діаспорою у Канаді.

Також буде проводитися конкурс серед канадської молоді. Фіналісти з Канади отримають можливість взяти участь у літній програмі в Торонто чи Ванкувері з метою ознайомлення українських учасників з діяльністю українських організацій та проведення тренінгів з лідерства.

Написано Народна Україна

Загрузка...

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *