Грип в Україні: зафіксовано летальні випадки

Грип в Україні: зафіксовано летальні випадки

Протягом минулого тижня троє громадян України померли у зв’язку з ускладненнями від грипу. Є померлі від грипу на території Кіровоградської та Сумської областей. МОЗ наголошує, що на сьогодні епідемічний процес в Україні зберігається на невисокому рівні. За останні сім днів інтенсивність захворюваності не перевищувала 26,2% від загального рівня епідемії. Протягом останнього тижня минулого місяця на 4,5% знизилися темпи росту захворюваності громадян.

На сьогодні лідером за показниками захворюваності на грип є столична область, а найменша кількість хворих на території Тернопільської області. Епідемпоріг перевищений на 22% лише на Волині. Зниження темпу приросту хворих серед дорослого населення склало 17%, а серед осіб до 17 років – на 7%.

У відповідності зі статистикою, яку надали лікарні, відомо, що за останні сім днів в країні показник хворих на грип та ГРВІ становив приблизно 181 729 осіб, з них 62,4% – діти у віці до 17 років. Для того, аби почати лікування в стаціонарі, було вирішеного госпіталізувати 6 114 осіб.

Написано Народна Україна

Загрузка...

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *