Громадська організація «Народна Україна» запрошує на Різдвяну Ялинку Янгола

Громадська організація «Народна Україна» запрошує на Різдвяну Ялинку Янгола

22 січня 2017 року Громадська організація «Народна Україна» проводить Всеукраїнську Благодійну Акцію «Різдвяна Ялинка Янгола» в підтримку дітей, родини яких перебувають у скрутному становищі. У першу чергу, захід розрахований на дітей, батьки яких відбувають покарання в місцях позбавлення волі. Крім того, участь у ньому беруть діти із соціально незахищених сімей, з багатодітних і малозабезпечених родин, вихованці дитячих будинків.

Метою заходу є надання підтримки дітям у важкий для них період, формування у суспільстві толерантного ставлення до дітей, батьки яких відбувають покарання в місцях позбавлення волі, звернення уваги суспільства до проблем соціалізації засуджених та їхніх родин, профілактика злочинності та рецидивної злочинності. Спілкуючись між собою, беручи спільну участь у майстер-класах, іграх та конкурсах, діти вчаться бути толерантними, дружними, жити в суспільстві та розуміти один одного.

Розуміючи важливість виховання підростаючого покоління та необхідність особливої уваги, тепла й турботи до дітей з родин, які потрапили у скрутне становище, Громадська організація «Народна Україна» не залишається осторонь та намагається здійснити дитячу мрію тих, хто цього найбільше потребує, даруючи їм справжнє свято, багато радості, нових вражень та частинку своєї душі.

Голова Президії Громадської організації «Народна Україна» Костянтин Олександрович Гусев:  «У ці святкові дні кожному з нас хочеться родинного затишку, любові та просто гарного настрою. Найгостріше необхідність у цьому відчувають діти, тим більше, якщо це діти із проблемних сімей. З іншого боку, закликаючи всіх бажаючих взяти участь в акції, ми звертаємо увагу суспільства, меценатів та благодійників на проблеми та потреби таких діток. Я вважаю цей напрямок роботи громадської організації «Народна Україна» одним із дуже важливих, адже діти – майбутнє нашої країни!»

Запрошуємо всіх взяти участь у Благодійній акції «Різдвяна Ялинка Янгола», що відбудеться 22 січня 2017 року в Києво-Печерській Лаврі.

Початок о 10.00. Чекатимемо на Вас біля центрального входу до Лаври.

Написано Народна Україна

Загрузка...

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *