Голова  Президії  ГО «Народна  Україна» Костянтин Гусев – учасник україно-китайського проекту:  «Один пояс, Один шлях»

Голова Президії ГО «Народна Україна» Костянтин Гусев – учасник україно-китайського проекту: «Один пояс, Один шлях»

Тиждень китайсько-українського культурного обміну  «Один пояс, Один шлях»,  проходить в  “Українському Домі” Києва  в рамках презентації  дипломатичних стосунків  між Україною та Китайською Народною Республікою. Проект «Один пояс, Один шлях» – один із найамбітніших у 21-му столітті.

Китай сьогодні – один із найпотужніших  стратегічних партнерів для України серед країн світу.  Можливість співробітництва й участь у проекті «Один пояс, Один шлях» –  важливий  для розвитку як української економіки, так і взаємовідносин із КНР.

На Форумі “Один пояс, один шлях” представники двох держав підписали  Меморандум про співпрацю між Асоціацією малих міст України та Китаєм.

Костянтин Олександрович Гусев,  голова  Президії ГО «Народна Україна», зазначив, що такі заходи, це не просто – зустрічі й переговори, вони  реально сприяють культурним обмінам між двома країнами, економічній і торгівельній  співпраці. Цього разу із зарубіжними колегами – окреслили  масштабні проекти по втіленню та розвитку економічного та культурного потенціалу України в  світі.

Тиждень китайсько-українського культурного обміну проходитиме в Києві до 30 квітня. На ньому,  окрім бізнесу, представляють:  виставку сучасного мистецтва,  традиційну китайську медицину та  культуру.

 

Написано Народна Україна

Загрузка...

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *