Фестиваль-конкурс «ART-UKRAINE» – для кожного!

Фестиваль-конкурс «ART-UKRAINE» – для кожного!

Розбудовувати нову Україну, отримувати високі результати економічного й соціального розвитку – неможливо без духовної основи. У цьому переконана команда Громадської організації «Народна Україна».

Наше бачення прогресу країни повністю спирається на витоки української духовності та культури. Тому презентуємо Вам широкомасштабний культурний проект «ART-UKRAINE».

Що Ви знаєте про український театр? Нічого? Тоді ми йдемо до Вас!

Всеукраїнський щорічний Фестиваль-конкурс «ART-UKRAINE» – це подія в мистецькому житті України. І не лише в мистецькому.

Це створення спільної інформаційної платформи для влади та громадськості з метою обговорення та вирішення проблем розвитку культури в Україні та театрального мистецтва зокрема. Це повний зріз та аналіз стану розвитку даної сфери по всій Україні. «ART-UKRAINE» – це реальні справи на благо розвитку культури в Україні.

Крім того, це допомога вразливим верствам населення, а саме – родинам, які потрапили в скрутне становище, пенсіонерам, ветеранам, інвалідам, учасникам бойових дій, внутрішньо переміщеним особам, людям з особливими потребами. Яким чином? У першу чергу, залученням їх до перегляду вистав на пільговій/безоплатній основі. Адже кожен має право долучитися до прекрасного, розвиватися духовно, відчути себе повноцінним членом нашого суспільства… «ART-UKRAINE» – це мистецтво доступне для кожного.

Також у рамках Фестивалю збиратимуться пожертвування та благодійні внески для адресної допомоги тим, хто її особливо потребує. А також проводитимуться круглі столи, де обговорюватимуться шляхи вирішення соціально значущих проблем в даному регіоні за участю представників влади та громадськості. «ART-UKRAINE» – це пряма допомога вразливим категоріям населення в кожному куточку України.

А що ж головні винуватці події – театри? Для них «ART-UKRAINE» – це нові глядачі, розширення їх кола, вихід на новий щабель популярності в суспільстві. Це нові відкриття – обмін професійним досвідом, нові методи в роботі, модернізація театрального мистецтва, творчі пошуки й натхнення. Це нові обличчя – пошук талановитих акторів, режисерів, митців по всій

Україні. «ART-UKRAINE» – це фестиваль, що сколихне весь театральний світ.

Якщо Ви – активна й небайдужа людина, свідомий громадянин, любите театр, любите свою культуру, хочете брати участь у розбудові нової України – ми чекаємо на Вас у громадській організації «Народна Україна»!

Якщо Ви – громадська організація та маєте спільні з нами погляди, цінності та принципи – Ми чекаємо на Вас у якості партнера!

Якщо Ви – представник бізнесу і хочете зробити його соціально відповідальним, брати участь у конкретних справах з розбудови України або Ви просто любите театр – долучайтеся до нас у якості спонсора та партнера!

Ми відкриті для кожного з Вас!

Куратор проекту «Фестиваль-конкурс «ART-UKRAINE»  (контактні дані: 044-288-07-53; 099-462-48-65; 068-989-75-32 , e-mail: info@nu.org.ua).

Слідкуйте за подіями Фестивалю-конкурсу «ART-UKRAINE» на сайті Громадської організації «Народна Україна» www.nu.org.ua, у соціальних мережах, а також на всіх сайтах та в засобах масової інформації, що висвітлюють питання культури.

Написано Народна Україна

Загрузка...

1 Коментар

  1. Pingback: ГО "Народна Україна" – проекти та ініціативи

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *