Дніпровський театр на  “ART-UKRAINE”- 2017

Дніпровський театр на “ART-UKRAINE”- 2017

Місто Дніпро цього року хоче взяти високу планку – називатися «культурною столицею України». А отже, культурних подій  у місті має бути більше, і мають вони бути кращими, ніж у Києві. Тож, дніпряни радо зустрічали організаторів всеукраїнського Фестивалю-конкурсу «ART-UKRAINE»  у Дніпропетровському  академічному музично-драматичному театрі  імені Т.Шевченка. Вітання учасникам Фестивалю від міського голови Дніпра Бориса Філатова передав  начальник  Управління культури  Дніпровської  міської  адміністрації  –  Євген Хорошилов. 

     На Всеукраїнський фестиваль – конкурс  «ART-UKRAINE» колектив театру  запропонував  театралізований патріотичний концерт  «Ангели тебе оберігають (АТО)».  Автором, режисером постановником та одним із виконавців став  Ігор Кирильчатенко, ветеран АТО. Постановка – про справжню, а не надуману бутафорську любов до України, своєї землі, роду, традицій предків. У ній історія переплітається із реаліями сьогодення, болем народу, його натхненням та вірою в краще світле майбутнє. 

     На прес-конференції з нагоди  участі  Дніпропетровського театру у Фестивалі, Оксана Петровська, заслужена артистка України, директор та художній керівник театру,  подякувала організаторам  за можливість презентувати саме цей концерт.  Вона переконана, що – «Ангели тебе оберігають»  має побачити вся Україна.

     Переглянути театралізований патріотичний концерт та зустрітися з Костянтином Олександровичем Гусевим, – ініціатором Фестивалю “ART-UKRAINE” – 2017, головою Президії громадської організації «Народна Україна», засновником «Благодійного фонду Костянтина Гусева», прийшли також  Марина Денисенко, голова ГО «Дух Нації», Руслан Буленок – радник голови Дніпровської облради,  Василь Максимович – протоієрей Дніпровської Єпархії, Тамара Мудрак – голова комітету з питань культури та релігії громадської ради при облдержадміністрації. Зустріч на такому рівні проводилася для обговорення шляхів культурного збагачення українців, у тому числі – через підтримку та розвиток театрального мистецтва в Україні.

      «Ангели тебе оберігають»  – перша постановка, яку відвідав  Костянтин Олександрович  Гусев  у  рамках Фестивалю. Він привітав  передусім глядачів, які виступають у ролі журі на відбірковому турі,  і  запропонував  дніпровцям  підтримати своїх земляків  активною участю в голосуванні.  Після перегляду «Ангелів»,  Костянтин Олександрович Гусев  розчулено  сказав її творцям: «Переконаний, що кожен, хто  дивитиметься цей концерт, зробить свої недвозначні і глибокі висновки. Згоден з Оксаною Іванівною, директором  театру, що «Ангели тебе оберігають»  має побачити вся Україна».

     А дніпровці,  глядачі Фестивалю,  отримали іще один неочікуваний подарунок – пісню у виконанні  популярної співачки  Анни Кросс, яка є керівником  проекту «ART-UKRAINE» – 2017. Вона також закликала усіх бути активними в голосуванні та підтримати театр свого міста. Адже, саме не байдужість та активність українців до своїх театрів зможе зробити  їх  більш шанованими та популярними не лише вдома, а й за кордоном, а Україну – культурним брендом світу.   

Написано Народна Україна

Загрузка...

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *