Більше 30 мільйонів гривень зароблять квіткарі на самих тюльпанах

Більше 30 мільйонів гривень зароблять квіткарі на самих тюльпанах

На 8 березня більше двох мільйонів тюльпанів підуть під ніж в Україні. Рослинний бізнес, не дивлячись ні на що, з кожним роком лише процвітає. Ціна тюльпану близько 15 гривень, у квіткових бутіках – удвічі дорожче.

Українські квіткарі вирощують тюльпани за голландськими технологіями у спеціальних теплицях. Коли квіти зрізають, їх пакують і відправляють на склади по всій Україні. Крім того, продукція українських виробників постачається до Польщі, Голландії.

Квітковий бум спостерігається на 14 лютого, 8 березня, 1 вересня. Тоді у квіткарів не просто святкові, а можна сказати – золоті дні. Букет можна підібрати на будь-який смак та гаманець.

Цього року не радять купувати пролісків. Теоретично їх взагалі не повинно бути в продажу, оскільки ростуть вони переважно в окупованому Криму. До того ж, вони в Україні занесені в Червону книгу, і їх збір карається штрафом до 102 гривень.

Варто знати й деякі тонкощі щодо троянд. Червоні троянди дарують або своїй парі, або явно натякаючи на симпатію, тому вони не підходять для малознайомої людини.

Ідеальний варіант на 8 березня – тюльпани.

Деякі квіти вважаються чоловічими. Це гвоздики (до того ж, тут є похоронні асоціації), кали, орхідеї, лілії, гладіолуси і дельфініуми. Їх дарувати на 8 березня не варто.

Щодо кількості, то оптимальним вважається 3, 5 або 7 квіток. 8 березня – це не день народження і не ювілей, тому пишні букети, як і червоні троянди, доречні тільки для коханих.

Написано Народна Україна

Загрузка...

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *