Безкоштовне таксі від соціальної служби Києва

Безкоштовне таксі від соціальної служби Києва

За допомогою соціальної служби можна безкоштовно доїхати на навчання або до лікарні на спеціально облаштованій машині.

Одним із новітніх видів соціальних послуг, що надаються територіальними центрами соціального обслуговування, є послуга «соціального таксі». Керівництво Київпастрансу ввело довгоочікувану послугу в українській столиці. За словами розробників, один транспортний засіб зможе перевозити одночасно трьох осіб в інвалідних візках.

У Київському центрі, що надає такі послуги, понад тисяча клієнтів по всьому місту. Влада Києва купила 20 нових мікроавтобусів зі спеціальним обладнанням для візків, на що було витрачено 30 мільйонів гривень. Автомобілі марки “Citroen” оснащені найнеобхіднішими речами. Розробники постаралися, щоб людина могла скористатися спеціальним автоматичним підйомником, кондиціонером, телевізором. Крім того, в таксі знайдуться і додаткові місця для супроводжуючих її людей.

На даний час це лише половина автопарку служби, решта соціальних машин ще не облаштовані. Але друга партія автомобілів вже на підході. Щодо інших обласних центрів, то вони теж потребують збільшення автопарку.

Щоб скористатися послугою, перш за все, треба зареєструватися в соціальній службі. Для цього потрібно подати документи, що підтверджують наявність хвороби. Після реєстрації можна буде користуватися послугами таксі. Авто треба замовляти заздалегідь. Для виклику соціального таксі необхідно всього лише набрати номер 044-450-83-47.

 

Написано Народна Україна

Загрузка...

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *