Банк Англії вирішує проблему тваринних жирів в 5-фунтовой купюрі

Банк Англії заявив, що його постачальник працює над потенційним рішенням проблеми наявності в новій банкноті у 5 фунтів тваринних жирів.

“Ми розуміємо, що деякі люди стурбовані слідами жирів в нашій новій  купюрі. Ми ставимося до цих побоювань з повагою і з великою серйозністю”, – наголошується в повідомленні британського ЦБ.

Банк Англії заявив, що про проблему стало відомо лише нещодавно, і він не був обізнаний про неї, коли підписував контракт з постачальниками.

Раніше повідомлялося, що вегани і вегетаріанці країни випустили петицію із закликом вилучити з обігу нову купюру, яку підписали кілька тисяч чоловік. Вони були незадоволені тим, що в банкноті містяться тваринні жири, пише BBC.

“Це неприйнятно для мільйонів веганів і вегетаріанців в Британії, – йдеться в петиції. – Ми вимагаємо, щоб для виробництва грошей, які ми використовуємо, не використовувалися продукти тваринного походження”.

Банк Англії в кінці листопада підтвердив, що в полімерних гранулах, використаних для виробництва купюри, міститься сало, що отримується з тваринного жиру і використовується для виробництва свічок і мила.

Нова пластикова купюра була введена в обіг у вересні 2016 року. На лицьовій стороні банкноти зображено королева Єлизавета II, на зворотному – колишній британський прем’єр Вінстон Черчилль. Банкнота відрізняється підвищеною міцністю, зокрема, вона не намокає і не рветься.

Всього було надруковано 440 мільйонів нових купюр.

Написано Народна Україна

Загрузка...

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *