Анонси заходів

Стартує Всеукраїнський Фестиваль-конкурс «ART-UKRAINE»

Ми розпочинаємо Всеукраїнський Фестиваль-конкурс «ART-UKRAINE»

Громадська організація «Народна Україна» вирушає в театральний тур по всій Україні для того, щоб оцінити, підтримати, популяризувати одне з найважливіших і надзвичайних видів мистецтва – театральне.

Фестиваль-конкурс «ART-UKRAINE» – це відродження й популяризація театрального мистецтва в регіонах України та підтримка розвитку місцевих театральних колективів на всеукраїнському рівні

Фестиваль-конкурс «ART-UKRAINE» – це створення дієвої комунікативної платформи для обговорення шляхів культурного збагачення українців, у тому числі – через підтримку та розвиток театрального мистецтва в регіонах України.

Фестиваль-конкурс «ART-UKRAINE» – це 23 області – 24 вистави – понад 14000 глядачів – 23 комьюніті-дискусії – не менше 700 учасників зустрічей, круглих столів та медіа-заходів.

Термін реалізації Фестивалю-конкурсу: березень – червень 2017 року.

Географія Фестивалю-конкурсу: Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Донецька (територія, підконтрольна Україні), Житомирська, Закарпатська, Запорізька, Івано-Франківська, Кіровоградська, Київська, Львівська Миколаївська, Одеська, Полтавська, Рівненська, Сумська, Тернопільська, Харківська, Херсонська, Хмельницька, Черкаська, Чернівецька, Чернігівська області України.

Учасники: академічні театральні колективи обласного рівня, глядачі, журналісти.

Етапи Фестивалю-конкурсу:

1. Відбірковий тур (1 квітня – 30 травня 2017) – перегляд конкурсних вистав на «рідній сцені» театру. П’ять переможців – вистав / театральних колективів визначають за голосуванням глядачів.

2. Фінал (наприкінці червня 2017) в м. Києві на камерній сцені Національного академічного драматичного театру ім. Івана Франка (за попередніми домовленостями) і нагородження переможців та учасників Фестивалю-конкурсу.

Сколихнемо театральний світ разом!

ДЛЯ ТЕАТРІВ: Заявки на участь у Фестивалі-конкурсі, надсилайте на e-mail: info@nu.org.ua

ДЛЯ ВСІХ, ХТО ЗАЦІКАВИВСЯ ПОДІЄЮ:

За додатковою інформацією щодо фестивальних заходів саме у Вашому регіоні звертайтеся за телефонами: 044-288-07-53; 099-462-48-65; 068-989-75-32

 

 


Ялинка янголаГО «Народна Україна» оголошує  Всеукраїнську Благодійну Акцію «Різдвяна Ялинка Янгола» в підтримку дітей, батьки яких відбувають покарання в місцях позбавлення волі.

Метою Акції є надання підтримки дітям у важкий для них період, формування у суспільстві толерантного ставлення до дітей, батьки яких відбувають покарання в місцях позбавлення волі, звернення уваги суспільства до проблеми соціалізації засуджених та їхніх родин, профілактики злочинності та рецидивної злочинності.

Читати далі