Агентство S&P підтвердило рейтинг України

Рейтингове агентство Standard & Poor’s в п’ятницю, 9 грудня, підтвердило суверенні рейтинги України на рівні В-/В, повідомляє lb.ua.

Прогноз рейтингів – “стабільний”, повідомляється на сайті агентства. Це означає, що найближчим часом S&P не планує підвищувати рейтинг, але і не планує знижувати.

“Підтвердження рейтингу відображає загальну картину макроекономічної стабілізації в Україні в 2016 році. Повернулося позитивне зростання (у порівнянні зі значним скороченням у 2015 році), сповільнилася інфляція. Уряд реалізував деякі ключові реформи, які проклали шлях для виплати (хоч і з затримкою) 1 млрд доларів з боку МВФ у вересні 2016 року. Тоді як наш довгостроковий рейтинг В- відображає суттєві економічні та політичні виклики, які як і раніше стоять перед Україною. У їх числі – непередбачувана ситуація з безпеки на сході країни, значні умовні зобов’язання, а також питання, пов’язані зі здоров’ям банківського і фінансового секторів”, – йдеться в повідомленні агентства.

S&P прогнозує, що в цьому році економіка України зросте на 1%, а в перспективі 2016-2019 років середньорічне зростання буде знаходитися на рівні близько 2,3%.

Написано Народна Україна

Загрузка...

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *