6 лютого стартує ЗНО: які нововведення чекають школярів?

6 лютого стартує ЗНО: які нововведення чекають школярів?

Відтепер результати зовнішнього незалежного оцінювання корелюватимуться із Державною підсумковою атестацію. Новизна 2017 року в тому, що результати ЗНО будуть зараховані як Державна підсумкова атестація. Тільки підсумкова атестація оцінюватиметься від 1 до 12 балів, а незалежне оцінювання – від 100 до 200 балів.

Перелік предметів для ЗНО лишився незмінним та складається з 12 предметів. Кожен учасник оцінювання може обрати до 4 предметів для проходження ЗНО.

Новою буде формула вибору предметів. Випускникам минулих років буде простіше. Їм потрібно обрати всього три предмети та скласти один обов’язковий – українську мову та літературу. Щодо випускників загальноосвітніх шкіл 2017 року – обов’язковим є складання української мови та літератури, другим обов’язковим предметом є на вибір або математика, або історія України, третім за вибором один із предметів із визначеного переліку, четвертий – на вибір абітурієнта.

Особам із особливими освітніми потребами нададуть додатковий час для складання тестів.

Також буде подовжено термін реєстрації на додаткове ЗНО.

В Україні вже стартувала реєстрація на пробне ЗНО. Усі випускники шкіл мають змогу пройти пробні незалежні оцінювання, які відбудуться 1 та 8 квітня. Для цього учням необхідно пройти реєстрацію від 10 до 31 січня на сайтах регіональних центрів оцінювання.

Кожен учень може пройти пробне випробування з української мови та літератури та одного з тестів за вибором – математики, біології, історії України, географії, хімії. До тестів за вибором також входять і іноземні мови – англійська, іспанська, німецька, російська та французька.

Написано Народна Україна

Загрузка...

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *