27 березня світова спільнота відзначає День театру.

27 березня світова спільнота відзначає День театру.

Театр, це мистецтво, яке поєднує в собі все – музику, слово, образотворчість, танці. З прадавніх віків театр виконує дуже важливу місію – розвивати та духовно збагачувати суспільство. До світової скарбниці театрального мистецтва увійшли й надбання славних українців (котрих не можна не згадати сьогодні) – Марії Заньковецької, Леся Курбаса, Богдана Ступки, а також сучасних корифеїв сцени – Йосипа Стригуна, Андрія Жолдака, Романа Віктюка.

Театр завжди був осередком культури та освіти громади і дуже прикро, що останнім часом ми спостерігаємо втрату інтересу до служіння Мельпомені. Саме тому, розуміючи актуальнсть театрального мистецтва, зокрема для молодого покоління, громадська організація «Народна Україна» започаткувала та уже успішно організовує Всеукраїнський щорічний фестиваль-конкурс «ART-UKRAINE». Шоу має продовжуватися і ми потурбуємося про це!

Шановні трударі сцени! Прийміть наші щирі привітання з професійним святом і побажання натхнення для втілення найграндіозніших проектів, щоразу – бурхливих овацій та захоплення вашим талантом, океану квітів та любові, а також – гідної фінансової винагороди вашої праці!

З повагою, Голова Президії Громадської організації «Народна Україна»

Костянтин Олександрович Гусев

Написано Народна Україна

Загрузка...

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *