20 квітня 2017 року в  Ніжині стартує відбірковий тур «ART-UKRAINE» – 2017

20 квітня 2017 року в Ніжині стартує відбірковий тур «ART-UKRAINE» – 2017

Всеукраїнський щорічний фестиваль-конкурс «ART-UKRAINE» – 2017 стартує виставою Ніжинського  академічного українського  драматичного театру  ім. М. Коцюбинського  –    «Останній гречкосій».

Загалом у відбірковому турі Фестивалю змагатиметься 21 театр із  20 – ти областей. Останній показ заплановано на 30 травня – у Житомирі.

Організатори  Фестивалю «ART-UKRAINE»-2017:  «Благодійний фонд Костянтина Гусева» та Громадська організація «Народна Україна», переконані, що це дуже знаменно – розпочинати мистецьку акцію не у мегаполісі, а невеликому місті. Адже, мета фестивалю – відродження й популяризація театрального мистецтва та підтримка розвитку місцевих театральних колективів на всеукраїнському рівні.

Унікальність Фестивалю «ART-UKRAINE» полягає в тому, що переможців відбіркового туру визначатимуть глядачі, відповідаючи на запитання спеціально розробленої анкети. Передбачається, що судитимуть якість вистави, гри акторів та режисерської роботи  більше  як   13 тисяч учасників Фестивалю.

До другого туру увійдуть три театральних колективи, визнаних кращими за версією глядачів. Фінальне змагання пройде у Києві наприкінці червня на Малій сцені Національного академічного драматичного театру імені І.Франка. Головного переможця обиратиме професійне журі, до складу якого увійдуть заслужені актори та діячі мистецтв України. Переможець фестивалю отримає велику грошову винагороду.

Благодійна складова «ART-UKRAINE»-2017: залучення до перегляду вистав ( безплатно, за кошти спонсорів)  на кожну виставу більше десяти осіб із вразливих категорій населення. А також –  фінансова допомога у відбудові після пожежі Черкаського обласного академічного музично-драматичного  театру ім. Т.Шевченка.

Серед усіх глядачів Фестивалю розігруватимуться цінні призи. Для цього учаснику розіграшу потрібно буде вписати в анкету  унікальний код, отриманий в буклеті Фестивалю, а сам буклет зберегти до розіграшу. Розіграш цінних призів відбудеться перед фіналом, шляхом вибору комп’ютером випадкових номерів. Переможці матимуть змогу приїхати за подарунками до Києва, або ж – отримають їх через пошту.

Партнери «ART-UKRAINE»-2017: Національна Телекомпанія України. Телеканал Культура. Громадське радіо. “Благодійний фонд Костянтина Гусева». Всеукраїнський журнал «Ukrainian people».

Написано Народна Україна

Загрузка...

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *