11 січня в усьому світі відзначають День «спасибі»

11 січня в усьому світі відзначають День «спасибі»

З нагоди цього свята дружний колектив Громадської організації «Народна Україна» бажає всім вдячних отримувачів послуг, щирих слів «спасибі» на Вашу адресу та натхнення у подальшому творенні добрих справ.

Розуміючи значення гарних манер, їх необхідність у повсякденному житті, ми кожного дня говоримо один одному „дякую” і завжди пам’ятаємо, що справжня вдячність – лише та, що йде від чистого серця. Слова вдячності – це знаки уваги, вони здатні зігріти своїм теплом і спонукати творити добро.

Тож усім, хто відгукується на наші ініціативи, цікавиться нашими проектами, допомагає нам у наших щоденних справах чи просто прихильно ставиться до всього, що ми робимо, – ми кажемо Велике Спасибі!

Голова Президії

Громадської організації «Народна Україна» Костянтин Гусев

Написано Народна Україна

Загрузка...

1 Коментар

  1. Народна Україна

    СПАСИБІ.
    1. виг., кому, чому, без додатка і з спол. що. Уживається для вираження, висловлення вдячності за зроблене добро, виявлену увагу і т. ін.; дякую; дякуємо. [Запорожець:] Оце то так! вчистив, нічого сказати: і доладу, і правда. Добре, далебі, добре! Що хоче, то так і втне. Спасибі, спасибі (Тарас Шевченко, I, 1963, 99); — Спасибі, мамо, що ви мене жалуєте, що за нелюба не оддаєте! (Марко Вовчок, I, 1955, 62); [Яким:] Ну, от я вже й наївся… (Устає). Спасибі вам за хліб, за сіль! [Василина:] На здоров’я! (Борис Грінченко, II, 1963, 539); Спасибі діточкам, що написали до мене (Михайло Коцюбинський, III, 1956, 310); — Підломіть що-небудь під голови, чогось немов низько стало. Так… спасибі (Леся Українка, III, 1952, 705); — Спасибі тобі, земляче, за новини (Григорій Тютюнник, Вир, 1964, 440);

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *